Pánské kožené peněženky

Nejen dámy, ale i pánové si potrpí na kvalitní módní doplňky, které jsou někdy i hodně účelné. Přesně to je údělem pánských peněženek, ať už jsou z pravé kůže nebo nějakého syntetického materiálu. Výběr je různorodý a opravdu široký, a to je rozhodně dobře, protože platí okřídlené – sto lidí, sto chutí.

Pánská peněženka i podle barvy

Když vybíráme pánskou peněženku, i tady bude důležité, jakou má vlastně barvu. Pokud totiž budete používat peněženku denně (a dá se to očekávat), světlá barva nebude zrovna to pravé ořechové. Častým používáním totiž peněženka zšedne. K obleku nejlépe padnou černá nebo hnědá barva, od věci není ani neotřelá koňaková varianta. Osvědčená klasika tu prostě hraje prim, bez ní by se neobešel žádný opravdový elegán. Milovníci čistě černého provedení pak jistě neodmítnou proslulou značku Tommy Hilfiger, pánská peněženka z pravé kůže v rozměrech, které se snadno skryjí do každé kapsy – u kalhot nebo u saka.

Kolik toho chcete v peněžence nosit?

Občanský průkaz a peníze? Nebo naopak spoustu dokladů, slevových kartiček a jiných drobností? Někteří to řeší tak, že používají speciální pouzdro na karty, jiní nosí v peněžence vše dohromady. Záleží na vkusu, pánská peněženka se musí obdarovanému v první řadě líbit, ale důležitá je i praktičnost při každodenním užívání.

Vhodná velikost je u pánských peněženek klíčová

Pánské peněženky musí mít několik kapes a kapsiček na doklady nebo kreditky, při výběru velikosti je nejlepší zohlednit i to, že většina mužů prostě nosí svou peněženku v kapse u kalhot. A je velmi důležité, aby se peněženka pohodlně vešla a nepřečnívala ven. Tedy kompaktní a relativně malá pánská peněženka bude jak dárek slavit určitě velký úspěch. Co třeba peněženka s logem slavné britské hudební skupiny? Disaster Designs peněženka The Beatles zelená.Kontakt: Contacts
Naši partneři:Dámské sexy spodní prádlo pro sexy ženy